Украинская биржа благотворительности

ПОМОГИ НАМ!
SMS-благотворительность
Инсулинозависимый

Инсулинозависимый

Запорожская обл.

Ваня заболел диабетом в 5 лет. У него была большая жажда, затем продолжительная рвота. Врачи лечили отравление, но малыш быстро худел и ослабевал. После полного обследования у Вани выявили диабет. Поскольку в маленьком городе, где живет Ваня с мамой, нет детского эндокринолога, маме пришлось везти ребенка в "ОХМАТДЕТ". Там Ване здорово помогли – вывели ацетон из организма, подобрали дозы инсулина.
Детальніше
блог
 
УББ
02/05/19
12:48

Мама поруч

До Дня Матері ми разом з благодійним фондом "Запорука" запустили великий проект "Мама поруч", мета якого допомогти дітям, що лікуються у Національному інституті раку та мріють завжди бути поруч з їхніми матусями - https://ubb.org.ua/uk/project/5045

Кожен, хто підтримає проект на суму від 100 гривень та підпише платіж своїм ім'ям та прізвищем, стає учасником акції, у якій може виграти один з неймовірних подарунків! Розіграш відбудеться у прямому ефірі 13-го травня на нашій сторінці у Facebook.

Всі зібрані кошти буде спрямовано на підтримку будівництва сімейного центру для онкохворих дітей «Дача», де малеча може жити разом зі своїми батьками між курсами хіміотерапій.

Долучайтеся і нехай добро не припиняє відбуватися!

УББ
24/03/19
16:54

Хто і чому дає кошти на благодійність в Україні?

Наша команда разом з комунікаційним агентством Postmen cтворила портрет українського благодійника! Хто ця людина? Скільки їй років? Де вона мешкає? Скільки заробляє? Скількох дітей виховує?

Відповіді на усі ці питання у матеріалі нашої піарниці Tетяни Райкової-Пилипчук тут: https://life.pravda.com.ua/columns/2019/03/21/236108/