Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

ЗРОБЛЕНО (10 з 2841)

Біжу за мрії дітей-сиріт. Микола Колодяжний

Запоріжжя. Стартував 7.3.2017

На Nova Poshta Kyiv Half Marathon я бігтиму вперше заради здійснення мрії багатьох дітей-сиріт, що плекають надію про щасливу люблячу родину. Вони мріють про лагідні материнські руки, турботливе, надійне батьківське плече замість холодних чужих стін інтернату. Я бігтиму заради того, щоб кожна дитина в Україні мала свого тата та матусю.

Зустрітися з татом

Тернопіль. Стартував 14.6.2018

На п’ятому місяці лікарі переконували маму Богданчика перервати вагітність. "Я відчувала свого сина кожною клітиною тіла, і на такий крок ніколи б не пішла". Богдан народився з кістою головного мозку, яка в подальшому викликала гідроцефалію. За три місяці життя хлопчик з мамою ще жодного разу не були вдома. Зараз йому потрібно провести вартісне лікування та операцію, але батьки більше не мають фінансів, щоб забезпечити сина ліками.

Зроблено Зібрали 30 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Мрію стати мамою!

Івано-Франківська обл.. Стартував 4.6.2018

Марія завжди любила бавитися з дітками, допомагала мамі з молодшою сестричкою. Уже потроху мріяла про майбутнє, про те, як теж стане мамою. Аж раптом жахлива новина – злоякісна пухлина вразила її жіночі органи. Нейробластома у 17 років – дуже складне захворювання. Довелося взяти академічну відпустку та вести боротьбу за життя.

Зроблено Зібрали 16 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Артема вбиває "вовчанка"

Київ. Стартував 1.6.2018

М’язи викручує від болю і судом, пальці не слухаються, щохвилини сантиметр за сантиметром він втрачає контроль над своїм тіло, в очах темрява від постійних запаморочень. Це так 15-річного Артема Гаркавенка вбиває страшна недуга – системний червоний вовчак. Він уражує нервову систему, паралізує всі органи, аж до зупинки серця. Стан уже критичний, хлопець у реанімації. Ліки, які приборкають убивцю і дадуть Артему шанс на порятунок, існують, але придбати їх бідна родина не здатна.

Зроблено Зібрали 53 787 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Назар подолає слабкість

Житомирська обл.. Стартував 25.5.2018

Назар так любив спілкуватися з друзями, а тепер з кожним днем стає усе більш замкнутим. Майже вісім місяців не виходить з квартири, бо дуже соромиться своєї хвороби, своєї слабкості. Хлопець завжди був активним, займався греко-римською боротьбою, а тепер має проходити хіміотерапію. Має, але не може. Адже потрібен відсутній у відділенні препарат "Метотрексат". Рахунок сягає майже 29 тисяч гривень. Тато Назара загинув в ДТП, а мама, яка залишилася сама, таку суму забезпечити не може.

Зроблено Зібрали 8 444 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Шанс на життя. 3

Житомирська обл.. Стартував 24.5.2018

У лікуванні онкологічних хвороб наука не стоїть на місці. З’являються нові препарати та терапії. Такою інновацією є таргетна терапія з використанням препарату "Афінітор". Ця терапія направлена на молекулярні зміни ракової клітини. І вона вже стала рятівним колом для Ярослава. Зараз Ярослав проходить лікування вже п’ятий місяць, стан покращується. Є велика надія на одужання! Вже майже два роки хлопець веде боротьбу за життя з остеосаркомою.

Зроблено Зібрали 27 411 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленький Льова потребує допомоги

Житомирська обл.. Стартував 23.5.2018

Льова – третя дитина в сім'ї, в якій виховується четверо діток. Працьовиті батьки, дружні дітки, згуртована сім'я. Тато як бджола працює, щоб забезпечити всім необхідним своїх близьких, а мама – берегиня домашнього вогнища. У кінці березня 2018 року в їх дім прийшла біда! 3-річному Льові діагностували рак.

Зроблено Зібрали 15 650 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Маленька доросла дівчинка

Рівненська обл.. Стартував 17.5.2018

На питання про мрії Настя не говорить про новий крутий гаджет чи модне плаття, а відразу відповідає: "Хочу собаку – золотого лабрадора! Але в нас навіть свого будинку немає, а у мене ще й операція…". Така маленька і водночас така доросла дівчинка. У неї пухлина головного мозку, яку потрібно терміново оперувати. Але у батьків не вистачає коштів, щоб купити необхідні ліки та витратні матеріали.

Зроблено Зібрали 9 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Війна за здоров’я. 3

Донецька обл.. Стартував 10.5.2018

Маленький Влад живе на кордоні – між війною і миром, між хворобою та здоров’ям. Цей хлопчик встиг побачити багато недоброго. Не раз він із сім’єю покидав рідний дім, щоб не потрапити під перехресний вогонь, майже рік лікувався у дитячому відділенні Інституту раку. Наступним етапом для Влада має стати MIBG-сканування. Уже не вперше: завдяки вашій допомозі, хлопчик проходив обстеження в Італії. І щоразу повертався, щоб продовжити лікування. Владик і його батьки дуже сподіваються, що це сканування стане останнім. Лише після підтвердження успішності терапії хлопчик зможе повернутися до звичайного життя без лікарняних стін: піде у дитячий садочок, почне готуватися до школи…

Зроблено Зібрали 16 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Врятувати життя Дмитрика

Житомир. Стартував 7.5.2018

Дмитрій Гунченко з Житомира. Це веселий, пустотливий і неймовірно товариський хлопчик чотирьох з половиною років. Наприкінці серпня минулого року хлопчик поскаржився на болі в ніжках. При тому болі були такими сильними і супроводжувалися високою температурою, що він не міг піднятися з ліжка. А через деякий час з'явився біль і у шиї. Батьки звернулися до хірургів, і лікарі поставили дитині діагноз "артрит", призначили лікування, яке виявилося неефективним. Діму оглянули й інші фахівці: малюк вже не міг повернути голову, таким був біль.

Зроблено Зібрали 9 016 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн