Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
Мобільна скарбничка

Украинская Биржа Благотворительности

Про себе

<strong>UBB</strong>
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Скарбничка категорії Здоров'я

Україна. Стартував

Скарбничка категорії «Здоров'я» – це Проект Біржі, на рахунку якого зберігаються гроші людей, що довірили Біржі Благодійності вирішувати – котрому з проектів даної категорії найбільше зараз потрібна допомога.

Якщо ви ще не визначилися, на який саме проект варто пожертвувати свої гроші; якщо ви вагаєтесь, обираючи – який з проектів найважливіший; якщо вам усі проекти категорії здаються в рівній мірі нагальними – ви можете пожертвувати «на категорію».

Допомогти солдату!

Київ. Стартував 5.9.2017

Любі друзі! До нашого фонду звернулися медики Київського опікового центру із проханням допомогти їм із закупівлею медикаментів для 20-річного українського солдата – Олексія Нечая, котрий в результаті випадковості отримав важкі травми. Хлопець потрапив до Київського опікового центру 22 серпня. У нього опік 75% тіла, високовольтна електротравма, черепно-мозкова травма, забої внутрішніх органів. Ці важкі травми Олексій отримав у результаті удару струмом.

Зроблено Зібрали 13 692 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Пігулки для стареньких. 2

Київ. Стартував 21.8.2017

Поняття "вимушений мігрант" в Україні не існує, а, отже, не існує ні державної програми підтримки, ні ясного юридичного статусу. Люди, які бігли від жахів війни, покинуті сам на сам із проблемами. Гірше за все літнім людям. Покинути обжиті місця, рідний дім, почати все з нуля на новому місці, не зламатися, чи можливо це? Вони виживають. Самотужки. Як вміють. І коли стоїть вибір: або купити ліки, або оплатити житло, вибирають житло. Бо їм нікуди повернутися.

Зроблено Зібрали 14 600 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Без води та світла нам не вижити. 8

Київ. Стартував 2.8.2017

Центр “Місто щасливих дітей” з 2007 року допомагає знедоленим дітям. У Центрі такі дітки знаходять притулок і нарешті потрапляють у безпечне місце. Це діти, які пережили занадто багато – насильство, голодування, вони були кинуті власними батьками, у деяких з них померли близькі і вони просто нікому не потрібні. У Центрі діток забезпечують необхідним: харчування, проживання, навчання. Поряд із цим починається соціально-психологічна реабілітація після пережитих трагедій.

Зроблено Зібрали 29 808 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
26/09/17
13:51

Зачарований хлопчик Олежик

Шановні друзі! За проханням Оператора допомоги, сума проекту збільшена. Лист-пояснення у розділі Документація. Дякуємо всім за довіру та підтримку!
26/09/17
13:37

Гастролі добрих речей. Вересень

Суму проекту збільшено, тому що, організатори цієї акції смогли залучити до благодійної акції, ще більше людей, ніж очікувалось! Дякуємо усім, незабаром новий рахунок, буде додано у розділ документація :)
26/09/17
12:42

Допомогти втомленій боротися

Шановні донори, оскільки збір коштів на проект завершено, то усі кошти, що надійшли понад необхідну суму будуть зараховані в Скарбничку категорії "ЗДОРОВ'Я". В разі бажання просимо Вас повідомити нас протягом 14 днів з дати активації вашого платежу на який інший будь-який Проект перенаправити кошти, надіславши відповідь на operator@ubb.org.ua та вказавши деталі вашого платежу. У випадку неотримання повідомлення, кошти залишаться в Скарбничці категорії "Здоров'я" і у нас з’явиться можливість врятувати ще чиєсь життя чи придбати необхідне медичне обладнання. Дякуємо Вам за підтримку!
26/09/17
10:36

Єсенія сподівається на вашу допомогу! 3

Шановний аноніме (запис від 25.09.2017)! З усіма документами, в тому числі й епікризом, Ви можете ознайомитися в рубриці "Документація".

Дякуємо, що турбуєтеся про долю дівчинки!

25/09/17
17:02

Зачарований хлопчик Олежик

Шановні донори!

Перерахувати благодійну допомогу можна за нашими банківськими реквізитами. Обов'язково вказуйте у призначені платежу назву проекту: благ допомога на проект "Зачарований хлопчик Олежик".

Рахунок УББ у банку Кредит Дніпро: (у разі оплати готівкою через касу банку "Кредит Дніпро" комісія не стягується). Отримувач: МБФ "Українська Біржа Благодійності", ЄДРПОУ 38005762, Банк Кредит Дніпро МФО 305749, р/р 2600630669802, Призначення: благ допомога на проект "Зачарований хлопчик Олежик".

Рахунок УББ в ПриватБанку: Отримувач: "МБФ Українська Біржа Благодійності". ЄДРПОУ: 38005762, ПриватБанк МФО 300711, р/р: 26006052720940, призначення: благ допомога на проект "Зачарований хлопчик Олежик".

Шановні благодійники! УВАГА! Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо перерахування коштів або ви з якихось причин не бачите свій внесок у списку Донорів проекту, будь ласка, пишіть нам на support@ubb.org.ua. Ми завжди дуже раді допомогти по всіх технічних питаннях.

Допоможіть нам піти до школи!

Хмельницький. Стартував 21.7.2016

Незабаром 1 вересня, пролунає дзвінок, який закличе діток до школи до країни знань. На жаль, не всі діти мають змогу належним чином вирушити у цю мандрівку. Тож, давайте разом підготуємо їх до нового навчального року і сформуємо їм невеличкі учнівські набори.

Зроблено Зібрали 6 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн