Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

БФ "Надеюсь и верю"

  • Підтримка

  • 102.46 грн
  • благодійні внески
  • 2
  • підтримані проекти

Про себе

Благотворительный фонд «Надеюсь и верю» учрежден физическими лицами и зарегистрирован 13 октября 2005 года. Фонд работает в области детской онкологии и других опасных для жизни тяжелых заболеваний."Надеюсь и верю" является членом Украинской открытой ассоциации волонтеров "Жити завтра" и членом Европейской ассоциации онкологических пациентов ECPC.За время своей деятельности фондом была оказана разовая или регулярная помощь более чем 400 детям. На эти цели было собрано и израсходовано более 1 млн. евро, полученных от частных жертвователей.
Ви можете завантажити сюди фотографію. Підтримуються формати JPG, PNG та GIF.
Завантажити
photo

Профіль користувача

Список Донорів, блоги

Зберегти
Cкасувати

Підтримаємо Марка-мандрівника!

Cідней. Стартував 28.4.2016

Марко ще до народження став мандрівником. Мандрівником і народився. Як справжній мандрівник і син мандрівників він не втратив нагоди побачити Австралію на власні очі – вирішив народитися саме тут і саме зараз. Звідки ж йому було знати, що батьки не мали коштів навіть на кількаденне перебування в австралійському пологовому будинку... І що тепер доведеться платити госпіталю за цілих 2 місяці.

Зроблено Зібрали 866 170 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн
16/11/18
12:15

Я дуже потрібна своїм дітям!

Шановні друзі! Перш за все хочемо подякувати вам за підтримку проекту «Я дуже потрібна своїм дітям», метою якого був збір коштів на медикаменти для онкохворої Єременко Марії Олександрівни. За час, який минув від моменту публікації проекту до завершення збору коштів, необхідність в медикаментах змінилася. Згідно призначень лікаря, Фондом придбано наступні медикаменти, передача яких здійснювалася в три етапи, а саме: 17.04.2018р. передано препарати на суму 7 298,75грн; 26 квітня 2018 року передано препарати на суму 10 184,84грн. та на суму 4 504,10грн. Під час лікування у жінки виникла алергічна реакція на антибіотик. Згідно призначення лікаря придбано медикаменти на суму 13 447,33грн і передано 23 жовтня Єременко Марії. Медикаменти передавалися Єременко Марії Олександрівні, що підтверджується розписками. У грудні минулого року Марії встановлено діагноз – неходжкінська лімфома. Лікування жінка проходила у НІР. Позаду курси хіміотерапій та променева терапія. Днями Марія має заступити на лікування алергічної реакції. Самочуття жінки задовільне, її турбує кашель та слабкість. 23 листопада Марія має пройти контрольне ПЕТ-КТ. Від імені Марії та її родини передаємо щирі слова подяки донорам УББ за надану допомогу та підтримку!
15/11/18
16:41

Молода мама потребує допомоги. 5

Друзі! Завдяки Вашій підтримці та допомозі нам вдалося придбати необхідні медикаменти для онкохворої молодої матусі з Вінницької області Власюк Іри : Вотрієнт таб. 400мг №30 – 1 уп, Темодал кап. 100мг №5 – 1уп, Темодал капс. 20мг №5 – 1уп на загальну суму 21 381, 54 грн. Ліки передано 06 вересня Ірині Власюк. Завдяки переданим лікам дівчина відразу почала новий курс лікування, комбіновану «хімію». Ірина почувається вже краще, болі у спині не такі сильні. Від імені Ірини передаємо слова подяки донорам УББ за надану допомогу та підтримку!
15/11/18
15:49

Підтримаймо талановитого хлопчика!

Шановні друзі! З Вашою допомогою нам вдалося придбати 6 уп медичного препарату Програф капс. 1мг №50 на загальну суму 19 737,00 гривень. Препарат передано матері хлопчика 07.09.2018р. Тепер Кирило забезпечений необхідним препаратом на півроку. Хлопчик вже приймає переданий препарат. Він відвідує школу, трошки був прихворів на початку навчального року. Справи у нього добре, самопочуття теж. За планом - Кирил має приїхати в Інститут ім.Шалімова, щоб пройти обстеження печінки: УЗД, аналізи. Від батьків хлопчика передаємо щирі слова подяки донорам УББ за надану допомогу та підтримку Кирила!
15/11/18
15:20

Врятуйте Колю від саркоми. 2

Шановні друзі! З Вашою допомогою нам вдалося придбати 9фл Холоксану 2г на загальну суму 20268,36грн. для Пліщука Миколи. Препарат передано батькові хлопця. Завдяки переданим лікам Коля пройшов другу «хімію». Як і першу, переніс її дуже важко: піднімалася температура, дав про себе знати гастрит. Далі - хлопець пройде КТ і за його результатами лікарі розпишуть подальше лікування. Від родини Пліщук передаємо слова вдячності донорам УББ за надану допомогу та підтримку Миколи!
14/11/18
15:17

В Ангеліни рідкісне захворювання

Шановні друзі! З Вашою допомогою нам вдалося придбати 5фл Біовен-моно 10% на загальну суму 13 797,10 гривень, який передано матері дівчини 10.08.2018р. Завдяки переданим лікам Ангеліна почала проходити лікування. Мама відмічає, що дитина змінилась: стала активна, багато рухається: бігає, стрибає, скаче. Конструктори та розмальовки тепер відкладено в сторону. Ангеліна хоче відвідувати заняття з гімнастики – те, про що місяць назад мама навіть не могла думати! Раз на місяць вони проїдять до Київського міського дитячого клінічного центру імунології на обстеження. Від імені мами Ангеліни передаємо щирі слова подяки донорам УББ за надану допомогу та підтримку донечки!