Українська біржа благодійності

ДОПОМОЖИ НАМ!
SMS-благодійність

ПРОЕКТИ, ЗАХІД (10 з 107)

Дихати заради сина. 7

Ужгород. Стартував 24.5.2019

Одне лиш стаціонарне лікування – антибіотики довенно – більше сімдесяти тисяч гривень. Лягати потрібно терміново, щойно почалося загострення, інакше може стати зовсім зле, аж до реанімації. Такі суворі умови диктує Олені її захворювання. А до реанімації Оленці аж ніяк не можна – маленькому сину і так непросто відпускати маму в лікарню… швидше би повернулась! Вчасні курси інтенсивного лікування – обов’язкова умова виживання для молодої жінки. Допомогти потрібно вже зараз. 

Сплатити Потрібно 75 601 грн
Залишилось зібрати
000 075 285 грн

Аби посмішка не згасла

Волинська обл.. Стартував 21.5.2019

"Нам здавалося, що ми тримаємо хворобу під контролем, але другий супутній діагноз – цироз печінки, ускладнений портальною гіпертензією, вибив землю з-під ніг. Знову біль, розпач, усвідомлення власної безпорадності", – розповідає мама. Тато дівчинки втратив здоров’я на важкій фізичній роботі, заробляючи на черговий день життя своєї доні, і отримав інвалідність, зараз може працювати лише мама. Але основне захворювання Христини – муковісцидоз – не дозволяє жодних перерв лікування. І обладнання, і ліки потрібні тут і зараз, безперебійно. І вони дуже дорогі. Допоможи зараз зробити життєво необхідний запас для Христини. 

Сплатити Потрібно 20 019 грн
Залишилось зібрати
000 016 730 грн

Почуй світ навколо. Рівне

Рівне. Стартував 21.5.2019

32 мільйони дітей по всьому світу страждають від важкої втрати слуху. За статистикою Міністерства охорони здоров'я, людей з порушеннями слуху в Україні понад мільйон, а з діагнозом "глухота" – понад сто тисяч. Майже щодня їм доводиться долати різні бар'єри, адже в нашій країні переважна більшість установ і інститутів розраховані на тих, хто чує і добре розмовляє. Виходить, що суспільство вдає, ніби людей з порушеннями слуху просто не існує. 

Сплатити Потрібно 125 000 грн
Залишилось зібрати
000 121 368 грн

Софійка одужає!

Житомир. Стартував 21.5.2019

Дворічна Софійка Павлюк бореться за те, щоб її ніжки ходили, а ручки вміли брати ложку, іграшку, могли обійняти маму. У Софії мікроцефалія, синдром рухових порушень, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС. В своїх 2 роки дівчинка не сидить, не ходить. Зате вона вже навчилася перевертатися, слідкувати за предметами, що рухаються, посміхатись у відповідь батькам. Ці успіхи – результат постійного прийому стимулюючих ліків та регулярних курсів фізичної реабілітації. Без них Софійці ніяк не обійтись. 

Сплатити Потрібно 11 610 грн
Залишилось зібрати
000 007 840 грн

Крутимо педалі, щоб вони жили-2! Cypress

Львів. Стартував 21.5.2019

Одна з найважливіших цінностей компанії Cypress – людяність. Ми допомагаємо один одному, разом ідемо до спільних цілей та радіємо успіхам. Cypress володіє передовими рішеннями на ринку напівпровідникової промисловості, рішеннями "Вбудованими у Майбутнє".

Наша мрія – майбутнє, в якому діти мають гідне лікування, і простір, в якому хочеться одужувати.

Сплатити Потрібно 22 000 грн
Залишилось зібрати
000 022 000 грн

Точка опори, щоб підкорити світ

Тернопільська обл.. Стартував 20.5.2019

Від того моменту, як її пронизав гострий біль в коліні і до сьогодні, коли постав жорстокий вибір – або ампутувати ногу, або знайти півтора мільйона гривень на операцію – минуло три роки. Був звичайний урок фізкультури. Ілона стрибала разом з однокласниками, як раптом в нозі, ніби удар током. Неврологи районної лікарні на Тернопільщині, звідки вона родом, вирішили, що юна пацієнтка потягнула ногу і призначили вигрівання. Пухлина почала рости на очах. Мама побачила і все зрозуміла. Всі страшні підозри підтвердили в Інституті раку – остеогенна саркома правої стегнової кістки. 

Сплатити Потрібно 938 000 грн
Залишилось зібрати
000 934 605 грн

Крутимо педалі, щоб вони жили -2! ЕФЕ Бетон

Львів. Стартував 20.5.2019

Як будівельна компанія, ми дуже добре розуміємо, що таке мешкати у чистому просторі, де пахне свіжістю, а не грибком. І добре знаємо ціну зусиль з відновлення старих приміщень.

Саме тому другий рік поспіль наша команда долучається до благодійного велопробігу "Кручу педалі, щоб вони жили".

Зроблено Зібрали 22 000 грн
Залишилось зібрати
000 000 000 грн

Крутимо педалі, щоб вони жили-2! GREENVILLE

Львів. Стартував 20.5.2019

Для групи компаній GREENVILLE це третій велопробіг у партнерстві з "Запорукою" та Арсеном Мірзояном. У минулому році ми також були учасниками спецпроекту на Українській біржі благодійності.

Крутити педалі заради маленьких пацієнтів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру стало нашою новою традицією.

Сплатити Потрібно 22 000 грн
Залишилось зібрати
000 021 388 грн

Почуй світ навколо. Чернівці

Чернівці. Стартував 20.5.2019

32 мільйони дітей по всьому світу страждають від важкої втрати слуху. За статистикою Міністерства охорони здоров'я, людей з порушеннями слуху в Україні понад мільйон, а з діагнозом "глухота" – понад сто тисяч. Майже щодня їм доводиться долати різні бар'єри, адже в нашій країні більшість установ та інститутів розраховані на тих, хто чує і добре розмовляє. Виходить, що суспільство вдає, ніби людей з порушеннями слуху просто не існує. 

Сплатити Потрібно 125 000 грн
Залишилось зібрати
000 124 598 грн

Ти не моя мама? 2

Львів. Стартував 17.5.2019

Життя маленького Михайлика почалося із важкої втрати: через місяць після народження хлопчика його мама померла. Це стало важким ударом для всієї родини, а особливо важко пережив цю подію маленький Мишко. Настільки важко, що зараз, уже будучи дорослішим, він постійно запитує: "Ти не моя мама?". Важко уявити, як йому стає сил ще й боротися з ДЦП. 

Сплатити Потрібно 310 000 грн
Залишилось зібрати
000 289 980 грн